Klimatyzator Ścienny

Klimatyzatory ścienne Gree to innowacyjne produkty powstałe z myślą o użytkowniku. Szerokie możliwości sterowania, zaskakująco cichą pracę, komfortowe tryby snu i wiele dodatkowych funkcji stworzonych specjalnie dla Ciebie

Klimatyzatory ścienne Gree to nie tylko przyjemne chłodzenie latem, to także tanie dogrzewanie pomieszczeń zimą.

Czy wiesz, że energooszczędne klimatyzatory ścienne Gree możesz wykorzystać jako jedyne lub uzupełniające źródło ogrzewania pomieszczeń? Do ogrzewania polecamy najbardziej: Amber Prestige, U-Crown i G-Tech.

Nowoczesny design klimatyzatorów ściennych Gree pozwala na świetne wkomponowanie się tych urządzeń w każdą aranżację wnętrza.

Klimatyzatory typu konsola

Klimatyzator Gree typu konsola to urządzenie nieduże i łatwe w montażu – idealnie wpasuje się do małych pomieszczeń. Jednostka wewnętrzna konsoli Gree może być zamontowana bezpośrednio przy podłodze.

Konsole świetnie sprawdzą się na poddaszach, w przestrzeniach ze skośnym dachem oraz we wnękach podokiennych.

Inteligentna praca, regulacja nawiewu powietrza, tryby pracy nocnej, to tylko niektóre z wielu funkcji wszechstronnych konsoli Gree.

Uniwersalny design zapewnia ciekawą aranżację, a konsola staje się stylowym dodatkiem do pokoju.

Klimatyzatory typu konsola mają dwie opcje nawiewu powietrza. Nawiew w trybie chłodzenia kierowany jest z góry urządzenia, natomiast w trybie grzania powietrze wychodzi z dolnej kratki.

Konsole Gree zapewniają możliwość ustawienia do 7 prędkości wentylatora.


Klimatyzatory Przypodłogowo-Sufitowe

Klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe to idealne rozwiązanie dla lokali komercyjnych. Swoboda wyboru miejsca instalacji, estetyczne wykonanie, wygodne funkcje dodatkowe – przekonaj się, dlaczego warto postawić na markę Gree!

Klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe Gree zapewniają dużą elastyczność w kwestii wyboru miejsca instalacji. W zależności od dostępnego miejsca w pomieszczeniu, klimatyzacja ta może być przymocowana do sufitu lub do ściany przy podłodze, dzięki czemu świetnie pasuje do miejsc użyteczności publicznej.

Swoboda miejsca instalacji klimatyzatorów przypodłogowo-sufitowych Gree pozwala Ci zaoszczędzić cenne miejsce w biurze, hotelu, gabinecie czy sklepie jednocześnie zapewniając daleki zasięg strugi powietrza w pomieszczeniu.

Nowoczesne klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe Gree zostały zaprojektowane z myślą o hotelach i lokalach komercyjnych.

Wykonane w niezwykle estetyczny sposób, nie zakłócą żadnej gustownej aranżacji i eleganckiego wnętrza. Maksymalnie cicha praca tych klimatyzatorów zapewnia komfort na najwyższym poziomie.

Klimatyzatory Kasetonowe

Klimatyzatory typu konsola to szybkie chłodzenie dużych przestrzeni
Klimatyzatory kasetonowe zapewniają efektywny i równomierny nawiew powietrza docierający do każdego miejsca w pomieszczeniu, 4-stronna konstrukcja klimatyzatorów kasetonowych Gree pozwala na uniknięcie tak zwanych “pustych stref” wydajnie rozprowadzając powietrze nawet w bardzo wysokich pomieszczeniach.

Modele kasetonowe cechują się bogatymi możliwościami sterowania pozwalając na podłączenie klimatyzatora do karty hotelowej oraz sterowanie przez BMS (centralne zarządzanie urządzeniami z poziomu komputera).

Klimatyzator kasetonowy Gree to niezawodne i praktyczne urządzenie, które w estetyczny sposób uzupełni wnętrze każdego pomieszczenia.
Prosta konstrukcja, efektywne chłodzenie oraz napływ świeżego powietrza gwarantują komfortowe warunki przy zaskakująco cichej pracy klimatyzatora.

Klimatyzatory Kanałowe

Klimatyzator kanałowy to wszechstronne urządzenie przeznaczone dla lokali mieszkalnych, biurowych i komercyjnych. Gwarantując niski poziom hałasu i szybkie chłodzenie, perfekcyjnie wpasowując się w aranżację pomieszczenia, znajdują szerokie zastosowanie wśród klientów indywidualnych i komercyjnych.

Ze względu na możliwość podłączenia kanałów rozprowadzających powietrze, klimatyzator kanałowy Gree zapewnia jednoczesne dostarczanie chłodnego powietrza do wielu pomieszczeń dbając o najwyższy komfort każdego użytkownika.
Dzięki funkcji doprowadzenia kanału świeżego powietrza możesz cieszyć się pełnym komfortem oddychania – czystym i przyjemnie chłodnym powietrzem.

Klimatyzatory kanałowe Gree to urządzenia dyskretnie ukryte pod sufitem, zapewniające stabilny i równomierny przepływ powietrza przy zachowaniu pełnej estetyki aranżacji wnętrza.

Z myślą o obiektach komercyjnych wyposażyliśmy nasze klimatyzatory kanałowe w możliwości sterowania centralnego przy pomocy sterownika ściennego lub BMS budynku. Urządzenia te będą perfekcyjnym wyborem dla hoteli, biurowców i innych budynków komercyjnych.