Montaż klimatyzacji
uprawnnienia f-gazy

montaż jednostek split i multisplit

montaż jednostek kanałowych i sufitowych

sprawdzanie szczelności instalacji

przeglądy okresowe klimatyzacji

Jeśli nosisz się z zamiarem zainwestowania w klimatyzację  w swoim lokalu, pamiętaj o tym by nie zwlekać do ostatniej chwili. W sezonie letnim wszystkie firmy z branży klimatyzacji są "zawalone robotą". Często bywa tak, że na montaż trzeba czekać nawet dwa tygodnie. Co nam wtedy zostaje?...Czekać lub szukać tzw. " wolnych strzelców", którymi są zazwyczaj firmy bez uprawnień

i specjalistycznych narzędzi. PAMIĘTAJ! Każde urządzenie wymaga przeglądów okresowych i odpowiedniej konserwacji.  Przed zakupem urządzenia spytaj instalatora    o serwis, części zamienne oraz uprawnienia do montażu lub serwisu klimatyzacji.

Montaż - Serwis

Montujemy klimatyzatory:

- ścienno-przysufitowe

- przypodłogowe

- przysufitowe

- kasetonowe (montowane w stropie podwieszanym, powietrze rozprowadzane jest w 4 kierunkach)

- Multi - Split ( jedna jednostka zewnętrzna typu Multi  może obsługiwać kilka jednostek wewnętrznych)

Klimatyzatory typu split

Klimatyzatory typu SPLIT należą do najpopularniejszych rozwiązań stosowanych w domach , biurach, sklepach i tym podobnych nieruchomościach.Dają one przyjemny chłód kiedy najbardziej tego potrzebujemy. Klimatyzator typu Split składa się z jednostki wewnętrznej i zewnetrznej.Zadaniem jednostki wewnętrznej jest chłodzenie lub podgrzewanie  powietrza w danym pomieszczeniu. Do zadań jednostki zewnętrznej należy przygotowanie czynnika chłodzącego do odpowiedniego trybu pracy części jednostki wewnętrznej. Obydwie jednostki połączone są szczelnie rurami chłodniczymi. Tworzą w ten sposób układ zamknięty wypełniony czynnikiem chłodzącym.

Klimatyzator typu Multi-Split

Urzadzenie typu Multi split umozliwia nam podłączenie wielu jednostek wewnętrznych do jednego agregatu zewnętrznego. Posiada również możliwość swobodnej regulacji temperatur w różnych pomieszczeniach. Dowolną konfigurację jednostek wewnętrznych oraz oszczędność miejsca na zewnątrz (tylko jeden agregat).