Emikon to sprawdzony dostawca systemów klimatyzacji

 www.klima-konin.pl 

posiadamy wszystkie uprawnienia wymagane ustawą 

Usługi

Oferujemy klimatyzatory z montażem wielu cenionych producentów. W zakres naszych usług wchodzi nie tylko dobór urządzeń ale dostawa, instalacja oraz uruchomienie. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Oferujemy klimatyzację do różnych obiektów. Wysoką jakość oferowanych urządzeń łączymy z przystępną ceną. Podczas wyboru urządzeń spośród ofert wielu producentów służymy radą i pomocą.

 

Serwis

Świadczymy także usługi z zakresu konserwowania klimatyzacji. Nasi wykwalifikowani pracownicy z doświadczeniem specjalizują się w rozwiązywaniu problemów związanych z klimatyzacją.,Wiemy że zakup urządzeń klimatyzacyjnych jest kosztowną inwestycją , dlatego nie tylko dokładamy starań by zapewnić zakupionym urządzeniom jak najlepsze warunki pracy ale dbamy o ich konserwację.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

- przystępna cena

- wysoka jakość świadczonych usług

- fachowa pomoc

-  doświadczenie

- pełen zakres czynności związany

  z zakupem, montażem

  i serwisowaniem klimatyzacji 

- szeroki wybór oferowanych urządzeń

Klimatyzacja a alergia

Nowoczesna klimatyzacja, zapewnia czyste, zdrowe i świeże powietrze. Hamuje rozwój pleśni jak również usuwa nadmiar wilgoci z powietrz. Na rynku dostępna jest już klimatyzacja, posiadająca specjalistyczne filtry, które oczyszczają powietrze pozwalając zmniejszyć wrażliwość na wszystkie czynniki powodujace dyskomfort organizmy czy wręcz objawy chorobowe (alergia, astma).

Klimatyzacja a ekonomia

i środowisko

Nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne, wykorzystujące technologię inwenterową zapewniaja wysoką sprwnośc energetyczną a co za tym idzie zużywają niewiele energii elektrycznej w stosunku do uzyskiwanej energii cieplnej  lub chłodniczej. Nie pozostaje to bez wpływu na nasze finanse i globalne zużycie energii.